Huize de Roover *********

Bed & Breakfast in Kalmthout

Overall Rating


Kwaliteit : /10

Service : /10

Sfeer : /10

B&B Huize de Roover

Huize De Roover ligt in de Bareelstraat (fietsknooppunt 25 en 72) in Kalmthout. De gemeente is bekend voor haar natuurreservaat en arboretum en fiets- en wandelmogelijkheden. Het huisje heeft een slaapkamer en afzonderlijke badkamer, voor 2 personen. U hebt een eigen klein tuintje maar u mag altijd een wandeling maken in onze grote tuin waar kippen loslopen en schapen grazen. Het is er heel rustig. Microgolfoven, koffiezet en koelkastje zijn beschikbaar.

Vertel aan de B&B eigenaar dat je hen gevonden hebt via https://bedandbreakfast.be/


Kamers

garden

Kamer : een tweepersoonskamer

 

De gastenkamer bevindt zich in een apart gebouwtje in onze tuin. Binnen en buiten staat een tafel met stoelen.

U zit heel privé en de omgeving is rustig. Het treinstation is om 800m wandelen. Er is een microgolf, een waterkoker, een koffiezetapparaat en een klein koelkastje.

Personen : 2

omschrijving : een tweepersoonsbed

Badkamer : Eigen badkamer

Faciliteiten : Radio, Internet, Zitplaats, Eigen inkom, Terras




Info

Areas

Zwemmen : 1 KM

Wielersport : 0 KM

Mountainbike : 0 KM

Wandelen : 0 KM

Tennis : 0 KM

Golf : 0 KM

Paardrijden : 1 KM

Kanoën : 0 KM

Zeilen : 0 KM

Vissen : 0 KM

Museumbezoek : 1 KM

Gourmet / Dinner : 500 KM

Winkelen : 2 KM



Info Trein vanuit België: L-trein van Antwerpen-Centraal (vertrek ..u41) naar Essen: halte Kijkuit (aankomst ..u08) of Kalmthout Vanuit Nederland L-trein van Roosendaal naar Antwerpen: haltes Kalmthout, Kijkuit of Heide met de auto vanuit België - E19, richting Breda, afrit 4 (Kalmthout / St.-Job-in-\\\'t-Goor) -> N117 - E19, richting Bergen op Zoom, Havenweg A12, afrit 13 (Stabroek) -> N111 Vanuit Nederland - A12 richting Antwerpen, afrit Stabroek -> N111 - A58 Breda - Bergen op Zoom, afrit 24 (Nispen - Essen) -> N122 - A16-E19 Breda - Antwerpen, afrit 2 (Kalmthout - Loenhout) -> N144 + N111

Beoordelingen

Aangename B&B rustig gelegen in een groene tuin. Goede privacy. Zeer goed en voldoende ontbijt. Zeer vriendelijke eigenaars. Goed gelegen voor te wandelen en te fietsen in de heide en de Kempen. Een echte aanrader. Roos & Jan

door Pinnoo Roos op 04-10-2021


Review toevoegen

Teken het Gastenboek en win een B&B cheque van 100 euro

Gelieve akkoord te gaan met onze Algemene Voorwaarden

Recensie toegevoegd

Ben het eens met de Algemene Voorwaarden

De Captcha waarden komen niet overeen. Probeer het opnieuw.

Beschikbaarheid

De eigenaar van het hotel heeft besloten niet te werken met dit reservatiesysteem.

Laden..