B&B Hof van Eden
Deze voormalige hoeve ligt op 8 km van Oostduinkerke. Marianne (de gastvrouw) heeft haar Nieuwpoorts visrestaurant vaarwel gezegd om haar gasten in het landelijke Zoutenaaie te verwennen met haar kookkunsten.( afgestudeerd in 1985 aan de hotelschool Spermalie te Brugge) De kinderen leven zich naar hartelust uit tussen de boerderijdieren en de speeltuigen en zijn gek op een wandelingetje op de pony. Er is ook mogelijkheid om de sauna center te huren met relaxruimte en privétuintje. Gelegen vlakbij de fietsnetwerken (verzorgde fietsen te huur) "Hof van Eden" bevind zich in het pittoreske Zoutenaaie, te midden van de vlakke polders en op enkele kilometers van de Belgische kust. Gezien de ligging van de hoeve, zijn de badsteden De Panne, Koksijde, Oostduinkerke en Nieuwpoort in een tiental minuten te bereiken.
- Zoutenaaiestraat 17
- Zoutenaaie (Veurne) in West-Vlaanderen
- 051555959
- *********
- http://www.hethofvaneden.be
Vertel aan de B&B eigenaar dat je hen gevonden hebt via https://bedandbreakfast.be/
|
|
---- | |
Kamers

Kamer :
Standaard
Personen : 2
Info
Areas
Zwemmen : 0 KM
Wielersport : 0 KM
Mountainbike : 0 KM
Wandelen : 0 KM
Tennis : 0 KM
Golf : 0 KM
Paardrijden : 0 KM
Kanoën : 0 KM
Zeilen : 0 KM
Vissen : 0 KM
Museumbezoek : 0 KM
Gourmet / Dinner : 0 KM
Winkelen : 0 KM
Info "Hof van Eden" bevind zich in het pittoreske Zoutenaaie, te midden van de vlakke polders en op enkele kilometers van de Belgische kust. Gezien de ligging van de hoeve, zijn de badsteden De Panne, Koksijde, Oostduinkerke en Nieuwpoort in een tiental minuten te bereiken.
Beoordelingen
dit is het mooiste wat we al in b&b zijn tegengekomen. de kamers zijn op 5 sterren niveau. het terras is reuzegezellig en de gastvrouw heel sociaal, vriendelijk en behulpzaam.
echt een aanrader !!!
door marc cox
op 31-07-2009
Als ervaren B&B gebruikers was dit zeker een succes. Vriendelijk onthaal, zeer verzorgde kamers, uitgebreid verzorgd ontbijt, super fietsenstalling, mooie omgeving om te fietsen, We waren hier op doortocht (fietsvakantie).
Wens jullie nog veel succes, doe zo verder... ;)
Nieke en Werner
door Nieke & Werner
op 05-08-2009
cafe te vroeg dicht en het zou donderdags ook open moeten zijn
door Adje
op 12-06-2010
Voor de eerste keer in het Hof van Eden \'is heel goed bevallen.
Het eten was er SUPER lekker.
De kinderen hebben fijn gespeeld en ze vonden de dieren zo leuk en zeker Friedje (de hond).
Een ritje met de pony vonden ze super leuk..
Tot de volgende keer.
door Regine
op 03-01-2012
Review toevoegen
Teken het Gastenboek en win een B&B cheque van 100 euro
Gelieve akkoord te gaan met onze Algemene Voorwaarden
Recensie toegevoegd
Ben het eens met de Algemene Voorwaarden |
|
![]() |
De Captcha waarden komen niet overeen. Probeer het opnieuw. |
Beschikbaarheid
De eigenaar van het hotel heeft besloten niet te werken met dit reservatiesysteem.